Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies Informatora Gminnego Długołęka.
czy wiesz, ze: gmina Długołęka jest największa gminą wiejską w Polsce.
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Plebiscyt Najbardziej Wpływowe Kobiety Dolnego Śląska

8 marca

  Wkrótce Dzień Kobiet! Dla panów dzień ciężkiej próby. Dzień, w którym Panie będą się głośno domagać swoich praw do kwiatka, czekoladki... Narzekając nieraz, że należy im się to i wiele innych rzeczy z noszeniem na rękach włącznie, przez cały rok. Ale drogie Panie, czy wypada na rękach nosić ministra, posła, dyrektora, chirurga czy nawet wójta? Nie wypada! I to z wielu powodów. Wypada za to, z okazji Dnia Kobiet, wyróżnić mieszkanki naszej gminy tytułem Najbardziej Wpływowej Kobiety Dolnego Śląska.

  Do czwartej już edycji plebiscytu Najbardziej Wpływowe Kobiety Dolnego Śląska, w gronie utalentowanych i kompetentnych kobiet, znalazło się pięć mieszkanek Gminy Długołęka: Anna Chmielewska, Lidia Jaroń, Iwona Agnieszka Łebek, Patricia Popławska i Dominika Suchocka-Rektor. Oddawanie głosów na setkę pań, które zakwalifikowały się do finału plebiscytu, odbywało się drogą mailową. Teraz przyszedł czas na SMS-y, których liczba wyłoni spośród nich 20 najbardziej wpływowych. Aby zagłosować na wybraną kandydatkę, wyślij sms o treści podanej przy jej nazwisku pod numer 72355 (koszt 2 zł plus vat).

Anna Chmielewska
SMS pod nr 72355 o treści kobiety.9

Lilla Jaroń
SMS pod nr 72355 o treści kobiety.29

Iwona Agnieszka Łebek
SMS pod nr 72355 o treści kobiety.44

Patricia Popławska
SMS pod nr 72355 o treści kobiety.70

Dominika Suchocka-Rektor
SMS pod nr 72355 o treści kobiety.83

Wyniki plebiscytu można śledzić bezpośrednio na stronie organizatora, którym jest Gazeta Wrocławska.

Komentarze  

 
+3 #10 Daffy 2013-03-17 16:26
Gucio... Ufffff... Dzięki Bogu, ze mnie nie lubisz, wątpliwy to zaszczyt, nawet dyshonor. A tak uchowałem się i mam udana niedzielę.
Te gacie nie były w grochy tylko pasy, ale reszta się zgadza. Tak jak to, ze nikt Tobie nie dorówna w obrzucaniu innych g... Ty tak lubisz, tak masz, to Twoje credo zyciowe. I tyle w tym temacie...
Pytam ja, pytaja inni. Jedni odpowiadaja inni nie. Ich prawo i przywilej.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+6 #9 ala 2013-03-16 19:27
Wyszukane w internecie: KUPA GUCIA, próbka jego wątpliwej inteligencji, błyskotliwy wpis z innego forum

Proponuje zaprosić słynnego internetowego celebrytę i modela, będzie się pięknie prezentował na scenie z panią wójt... myślę, że jest nie drogi http://www.aleklipy.pl/view/9692/gracjan-roztocki-kupa.html a to jego inny szlagier http://www.smog.pl/wideo/17879/gracjan_roztocki_w_pios...

Cytuję gucio:
Oj Duffy lubisz wrzucać granat do innego szamba, ale zawsze coś do kogoś przylgnie.


Gucio ty nie wrzucasz granata do szamba. Ty rzucasz całym szambem. Widać takim orężem : rzygami, fekaliami i kupą wojują orędownicy nowych gospodarzy popieranych przez PO.
Niektórzy na forum uważają, że internauta Gucio to gminny radny opozycji z list PO ? Po tej wrzutce Gucia jakoś trudno mi w to uwierzyć. Może za bardzo wierzę w kulturę osobistą i rozum osób wybieranych w wyborach powszechnych? A to tylko ludzie: mądrzy, głupi, przeciętni jak się trafi.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-8 #8 gucio 2013-03-14 13:03
Oj Duffy lubisz wrzucać granat do innego szamba, ale zawsze coś do kogoś przylgnie. Jak zwykle odczytujesz intencje innych niczym Kaszpirowski. A ja zadam też pytanie czy to prawda, że wczoraj widziano Cię z majtami na głowie na przystanku w Dłogołęce koło UG, a co więcej czy to były majty w grochy. Ja nie wiem ja tylko pytam, bo tak niesie wieść gminna. Czy że obok tego przystanku przejeżdżał akurat wóz strażacki to przypadek ??? A może to ma jakiś szerszy kontekst???

Ma, jesteś zwykłym bucem, który nie umie szanować i docenić osób, które się z Tobą nie zgadzają.

A co do plebiscytu to miejsce Pani Chmielewskiej to moja zasługa bo wysłałem trylion sześćset pięć SMS-ów. Nie pozdrawiam Cię, bo Cię nie lubię i mówię to wprost, bez żadnego specjalnego kontekstu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+6 #7 Daffy 2013-03-12 00:09
Ela - masz rację, czytajac co napisałem, można odnieść wrażenie, ze 3 kandydatki z Kiełczowa pracują w wymienionej przeze mnie firmie gdzie pracuje Pan Dytko. Przepraszam. Ale zobacz jakie wywołałem poruszenie u Pani Chmielewskiej :-) A nie pomówiłem nikogo, zadałem pytanie. I znowu mocne słowa padają. Zbieg okoliczności a moze nie. Każdy może sam sobie wyrobić o tym zdanie i ocenić znaczenie tego plebiscytu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-6 #6 Anna Chmielewska 2013-03-11 07:53
Każdy z nas ma prawo myśleć to co chce. Pisać jednak rzeczy, które są nieprawdą, nie jest takie dowolne. Po pierwsze, nie pracuję w firmie Creator – tak jak to napisał Daffy. Sugerowanie, że „dzięki„ znajomości Piotra Dytko zostałam finalistką plebiscytu Gazety Wrocławskiej na najbardziej wpływową kobietę Dolnego Śląska jest pomówieniem. Przypominam, że w zeszłym roku też byłam finalistką tego plebiscytu. Nie mam zamiaru wypierać się tu znajomości z Piotrem Dytko ( to chyba oczywiste), ale nie są to kontakty towarzyskie. Nie ma też miedzy nami też jakichkolwiek zależności, czy zobowiązań. A co do mojej znajomości z Panią Redaktor IG. Oprócz tego, że jest Ona wydawcą Informatora - jest też mieszkanką Kiełczowa. Jest współzałożyciel ką wraz ze mną „W kobiecym Kręgu”. Wspólnie działamy na rzecz integracji kobiet w naszej miejscowości. Proponuję, co niektórym - nie mierzcie znajomości swoją miarką.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+7 #5 greń 2013-03-10 15:45
Daffy, to zbieg okoliczności :-) . Kandydat PO z ostatnich wyborów i członek PO radna Chmielewska znają się tyle o ile. Natomiast Pani Redaktor nie utrzymuje żadnych stosunków towarzyskich z w/w osobami.

Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+12 #4 kot 2013-03-10 14:38
innym sponsorem jest Clarena, a w samym konkursie wzięła udział prezeska Clareny. Ot taki konkurs
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-7 #3 Ela 2013-03-10 14:20
Daffy konstruuj sensownie swoje wypowiedzi. Z twojego komentarza wynika, że Panie z Kiełczowa - kandydatki, pracują w firmie Creator. A to przecież KŁAMSTWO.
PS. Coś słabo wspierałeś swoją kandydatkę p. Łebek. Dostała jedynie 11 głosów. UUUUU jaka szkoda :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+7 #2 Daffy 2013-03-10 13:23
Wyszperane z internetu... Sponsorem Konkursu jest firma Creator. Tam pracuje niedoszły wójt Pan Dytko. I kandydatki z Kiełczowa, w tym Pani Radna. Powiecie zbieg okolicznoości. Może, a może nie? To jak jest naprawdę?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+9 #1 Leonia 2013-02-28 08:16
O Pani Redaktor :) Super trzymam kciuki, mam nadzieję, że utrze Pani nosa naszej wójtowej. Pani zmienia naszą gminą rzeczywistość.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Kontakt z nami: Redaktor naczelna - 660-664-829   Administrator - 600-99-20-21   Reklama - 660-664-829

Zobacz nas w: